کیف دوشی مدل N-1-کیف دوشی مردانه-فروش کیف دوشی مردانه-قیمت کیف دوشی مردانه

کیف دوشی مردانه مدل N-1

کیف دوشی مدل N-1

کیف دوشی مردانه-قیمت کیف دوشی مردانه-فروش کیف دوشی مردانه ((قیمت مناسب)) ((فروش سفارشی))

مشخصات کالا

کیف دوشی مردانه –مدلN -1

میزان چرم مصرفی  4 فوت

نخ 35 متر

آستر استفاده شده : آستر اشپالت حدود نیم متر

برای ایستایی این کیف از فوم استفاده شده که چدود نیم متر در این کیف به کار رفته است

80 سانت زیپ 

یراق استفاده شده به شرح زیر است

سه عدد سر  زیپ شماره 5

2 عدد حلقه مستطیلی سایز 5/2

1 عدد سگک سایز 5/2

2 عدد دکمه قابلمه ای سایز بزرگ

2 عدد حلقه نیم دایره سایز 5/2

1 عدد حلقه نیم دایره سایز 2

2 عدد مدبر گردان سایز 5/2

بند استفاده شده در این مدل برزنتی هست که به سلیقه شما قابل تغییر است

ابعاد کلی کیف 25 در 21 با پهنای 7 سانتی متر

این کیف دوشی تک خانه هست

تعداد جیب ها سه عدد

یک عدد در قسمت پشت

یک جیب زیپ خور در قسمت جلو

و یک جیب در بالای جیب زیپ دار

چرم طبیعی چیست و از چه چیزی ساخته شده است؟

چرم طبیعی یکی از انواع چرم است که از پوست حیوانات به دست می آید. این چرم که به صورت طبیعی به دست می آید. از نظر استحکام و شکل ظاهری دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد، قیمت و ویژگی های متفاوتی دارد.

چرم های طبیعی به تنهایی هم، ظاهری چشم نواز دارند. حالا تصور کنید که اگر آن در محصولات مختلفی مثل کیف کفش، پالتو و… به کار رود چه جذابیت خاصی دارد. چرم طبیعی ماده ای است که در طولانی مدت نه تنها از زیبایی آن کم نمی شود. بلکه ظاهری درخشان تر به خود می گیرد.

چرم طبیعی از دباغی پوست حیوانات به دست می آید. و دارای ویژگی های زیادی است. چرم طبیعی به دلیل کیفیت بالایی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جلب می کند.

چرم طبیعی از پوست حیوانات درست می شود. بهترین و مرغوب ترین چرم را از پوست گاو می دانند. چراکه پوست این حیوان 65 درصد از چرم های تولیدی را می تواند پوشش دهد. پس از پوست گاو، محبوب ترین چرم، چرمی است که از گوسفند تولید می شود. دلیل این محبوبیت آن است که چرم گوسفندی از پشم دست نخورده تشکیل می شود.

کیف دوشی مدل N-1

که میتوان آن را به راحتی با پارچه پوشاند. از این نوع چرم، فرش و دمپایی های مرغوب درست می کنند. علاوه بر این نوع چرم ها، درصد کمی از چرم را از پوست حیواناتی مثل بز، شتر، مار، شترمرغ، کروکودیل و بوفالو تشکیل می دهد. که خیلی شناخته شده نیستند. چرم تهیه شده از پوست شتر از پوست گاو هم مقاوم تر است. چراکه 10 برابر پوست گاو فیبر دارد. به همین دلیل در طولانی مدت دوام و ماندگاری بالایی را از خود نشان می دهد.

انواع چرم طبیعی بر اساس استحکام

  • چرم سبک
  • چرم های نیمه سنگین
  • چرم های سنگین

چرم های سبک

این نوع چرم، بسیار سبک هستند. به همین دلیل از پوست بزغاله یا گوسفند درست می شوند. چرم های سبک دارای ضخامت خیلی کمی هستند. به همین دلیل به مراقبت زیادی برای نگهداری از آن نیاز دراند. از این نوع چرم در ساخت دستکش یا کلاه استفاده می شود. چراکه چنس آنها لطیف است.

چرم های نیمه سنگین

چرم های نیمه سنگین از پوست شترمرغ و کروکودیل تهیه می شوند. این نوع چرم، جزء چرم های کمیاب و نادر شناخته می شوند. به همین دلیل دارای قیمت بالایی نیز هستند. از این نوع چرم برای ساخت کالاهای لاکچری، لوکس و خاص استفاده می شود.

چرم های سنگین

این چرم ها از پوست حیواناتی مثل گوساله، گاو و شتر تولید می شوند. این نوع چرم دارای مقاومت بالاتری نسبت به انواع دیگر چرم هستند. گر طولانی مدت از چرم های سنگین استفاده کنید. در ادامه متوجه می شوید که جذابیت بیشتری پیدا کرده اند. و ظاهر بهتری به خود می گیرند.

انواع چرم طبیعی بر اساس شکل ظاهری

و چرم های طبیعی از نظر شکل ظاهری به دسته های متفاوتی مثل. جیر، نوبوک، ورنی، کروکو، چرم دانه بالا و چرم دانه کامل تقسیم می شوند.

چرم جیر (Suede Leather)

چرم حالت مخملی دارد و از پوست بره، بز، گوزن و گوساله به دست می آیند. این نوع چرم نرم هستند چراکه از آخرین لایه پوست حیوانات تشکیل می شوند. جیرها بر خلاف انعطاف پذیر زیادی که دارند، دارای دوام و ماندگاری بسیار کمی هستند. از جیر بیشتر برای ساخت کیف و کفش استفاده می شود.

کیف دوشی مدل N-1

چرم اشبالت (Split Leather)

این نوع چرم از لایه میانی پوست حیوانات درست می شود. ظاهر آن بسیار شبیه به جیر است. اما چرم اشبالت محکم تر از جیر است و دارای ضخامت بیشتری نیز است.

چرم نوبوک (Nubuck Leather)

قسمت بیرونی چرم نوبوک را سمباده می زنند تا صاف شود. عده ای تصور می کنند که شبیه به مخمل یا جیر است. اما در واقعیت این طور نیست چرا که چرم نوبوک را بیرونی ترین لایه پوست درست می کنند. همین موضوع باعث شده است که مقاومت زیادی از خود نشان دهد. چرم نوبوک قیمت بالاتری نسبت به چرم جیر دارد.

چرم ورنی (Patent Leather)

و چرم ورنی از جمله چرم های بسیار براق هستند. چراکه از پوست گاو و گوساله تولید می شوند. چرم ورنی دارای انعطاف پذیری زیادی است. و ضد آب تولید می شود. از آن برای ساخت کیف و کفش استفاده می کنند.

چرم کروکو (Croco Leather)

این نوع چرم از پوست مار و کروکودیل به دست می آیند. به همین دلیل روی آن طرح هایی شبیه به پوست مار وجود دارد. در بعضی موارد ممکن است که حالت براقی نیز از خود نشان دهند.

چرم دانه بالا (Top-Grain Leather)

چرم دانه بالا، به عنوان دومین چرم با کیفیت شناخته می شود. و به نوعی جز چرم های اصلاح شده است. از این نوع چرم برای ساخت انواع کیف دستی استفاده می شود. چرم های دانه بالا مقاومت نسبتاً خوبی دارند. چراکه از لایه های بالایی پوست تولید می شوند. سپس آن را تراش یا سمباده می زنند و به مرحله رنگ آمیزی می رسانند.

چرم دانه کامل (Full-Grain Leather)

از این نوع چرم در کارهای سنگین مثل ساخت جلد اسلحه و بوت استفاده می کنند. چرم دانه کامل همه دانه های طبیعی روی چرم حیوانات را با تمام نقص های خود دارد. چرم دانه کامل با گذشت زمان، با تولید ماده ای به نام پاتینا موجب می شود که زیباتر به نظر برسد. این نوع چرم از بهترین و کامل ترین نوع چرم است.

قیمت چرم طبیعی

چرم های طبیعی با توجه به نوع چرم، ویژگی ها، و اندازه، دارای قیمت های مختلف در بازار است.

برای اطلاع از قیمت کالا لطفاً با شماره 09361672707 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگو هستیم