کیف مدل n2-کد2-کیف دوشی زنانه-قیمت کیف دوشی زنانه-فروش کیف دوشی زنانه

کیف مدل n2-کد2

کیف مدل n2-کد2-فروش کیف دوشی زنانه ((قیمت مناسب))

کیف مدل n2-کد2-کیف دوشی زنانه-قیمت کیف دوشی زنانه-فروش کیف دوشی زنانه

مشخصات

مدل n2

کد 2

چرم مصرفی 3 پا

نخ 15

آستر استفاده شده :آستر اشپالت

برای ایستایی این کیف از فوم استفاده شده

یراق:

زیپ 30 سانت

یک عدد سر زیپ شماره 5

آستر نیم متر

فوم نیم متر

یک عدد زیپ شماره 3

سر زیپ شماره 3 یک عدد

حلقه نیم دایره شماره5/ 1دو عدد

2 عدد مدبر گردان شماره 5/2

زنجیر 1 متر

2 عدد حلقه سایز 1

ابعاد کلی کیف 30 در 25

تک خانه ای است و یک جیب مخفی داخل کیف قرار دارد .

برای زیبایی قسمتی از بند زنجیر خورده که طبق سلیقه شما قابل تغییر است .

چرم بزی

پوست بز نوعی چرم است که ممکن است خیلی ها با نام آن آشنا باشند. اما نه چندان با جزئیات. پوست بز به عنوان یکی از انعطاف پذیرترین چرم ها شناخته می شود. بر اساس ویژگی های نرمی، استحکام و سبکی، در ساخت دستکش. کفش، کیف، پوشاک و لباس های بیرونی و همچنین کیف پول چرم، لوازم جانبی و فرش استفاده می شود.

ژاکت چرم از پوست بز

بر اساس شکل ظاهری، پوست بز دارای بافت دانه ای سفت است که شبیه برجستگی هایی است که در این نوع چرم مشخص است. خواص انواع چرم بزی طبیعی پوست بز باعث می شود. نه تنها نرم و لطیف باشد. بلکه در برابر آب نیز مقاوم باشد. در بسیاری از نقاط جهان، پوست بز هنوز اغلب به عنوان چرم مراکشی شناخته می شود. زیرا از نظر تاریخی از مراکش تهیه شده است.

با انواع مختلف چرم موجود، طبیعی است که افراد در مورد اینکه کدام نوع چرم گزینه بهتری است، کمی سردرگم شوند. این امر به ویژه زمانی صادق است که مقایسه با چرم پوست بز انجام شود. برای وضوح بیشتر، ما پوست بز را با برخی از متداول ترین چرم ها جفت کرده ایم تا ببینیم کدام گزینه بهتر است.

پوست بز در مقابل چرم گاو

در زمینه قدرت، پوست گاو همواره بر پوست بز غلبه می کند. اما پوست بز انعطاف پذیری بیشتری نسبت به پوست گاو دارد. علاوه بر کشش زیاد، پوست بز از نظر نرمی نیز بر پوست گاو برتری دارد. اگرچه پوست گاو هنگام برخورد با عایق و همچنین یک وزن سنگنین بهتر است.

پوست بز در مقابل پوست گوسفند

برای شروع، پوست بز بسیار قوی تر و ناهموارتر از پوست گوسفند است. اما از نظر انعطاف پذیری اینطور نیست. پوس گوسفند انعطاف پذیری بیشتری نسبت به پوست بز دارد. در مورد وزن و نرمی، وزن پوست بز کمی سنگین تر از پوست گوسفند است. همانطور که پوست گوسفند بسیار نرمتر از پوست بز است.

پوست بز در مقابل پوست بره

پوست بز بسیار قوی تر است. و نسبت به پوست بره دارای ویژگی های ناهموارتری است. با این حال، پوست بز و پوست بره تا حدودی عوامل انعطاف پذیر مشابهی دارند. که آنها را در یک گروه قرار می دهند. علاوه بر این، پوست بز بسیار سنگین تر از پوست بره است. و همچنین کیفیت عایق بسیار بهتری نسبت به پوست بره دارد. از نظر نرمی و لطافت، پوست بره گزینه بسیار بهتری نسبت به پوست بز می باشد.

مزایا و معایب چرم بزی

با وجود مقایسه های فوق در مورد پوست بز با سایر انواع چرم، پوست بز مزایای و معایب خود را دارد.

  • پوست بز توانایی جذب رطوبت را دارد
  • با چرم پوست بز در هوای گرم خنک خواهید ماند
  • توانایی تغییر با هر نوع آب و هوا
  • پوست بز را می توان شکافت و تراشید
  • چرم پوست بز نسبت به بسیاری از انواع چرم مقرون به صرفه تر است

تشخیص چرم مصنوعی

روش های مختلفی برای شبیه سازی چرم گاوی و تولید آن وجود دارد. گاهی اوقات چرم اشبالت را به نحوی پرداخت می دهند که نقشی برجسته داشته باشد. و بیشتر شبیه چرم گاوی با ارزش بالا شود. تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی چندان هم آسان نیست. امروزه با پیشرفت صنعت پلیمر و نساجی نمونه های مختلفی از چرم های مصنوعی تولید می گردد. که به لحاظ ظاهری بسیار شبیه به چرم طبیعی می باشند. برای تشخیص و تمییز آن نیاز به تست و آزمایش می باشد.

ولی چرم های مصنوعی که در حال حاضر به طور عمده در صنعت کیف و کفش سازی در بازار مصرف موجود است. با روش های ساده قابل تشخیص هستند. اولین روش توجه به رنگ و مدل پشت چرم است. پشت چرم مصنوعی عموماً از جنس پارچه یا پلاستیک بوده که قابل تمایز از چرم طبیعی هستند.

این نوع تشخیص با برش دهی چرم مورد نظر راحت تر صورت می پذیرد. معمولاً چرم مصنوعی خاصیت کششی ندارد. در حالیکه چرم گاوی به هنگام خم شدگی و یا کشیدگی زیاد تغییر رنگ بسیار جزئی دارد. روش دیگر حرارت دهی چرم مورد آزمون است. چرم طبیعی در صورت حرارتی دهی با شعله کوچکی همانند کبریت یا فندک بویی نظیر بوی سوختگی مو را متصاعد می کند. در حالیکه چرم مصنوعی بویی همانند سوختن پلاستیک دارد.

نکته دیگر که باید مصرف کنندگان عزیز در نظر بگیرند. این است که بسیاری از اصطلاحاتی که در صنعت چرم استفاده می شوند. ثابت و در مجامع مختلف هماهنگ نیستند. شایع ترین اشتباهی که در این مورد رخ می دهد استفاده از اصطلاح چرم اصل است. از چرم اصل بیشتر برای توضیح چرم اشبالت که به نسبت کیفیت پایینی دارد استفاده می شود. در حالیکه فرض بسیاری از خریداران این است.

که اصطلاح چرم اصل در معنای مقابل چرم تقلبی یا چرم جعلی استفاده می شود. بسیاری از فروشندگان از اصطلاح چرم اصل برای بیان این واقعیت که محصولات آنان از چرم تقلبی نیست، استفاده می کنند. این مسأله باعث تردید در مشتریان می شود. حتی اگر محصول از چرم بسیار مقاوم و مناسب تولید شده باشد.

کیف مدل n2-کد2

جهت ارتباط باما لطفاً با شماره 09361672707 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگو هستیم